Nieruchomości z regionu

Kariera

BKM Nieruchomości powstała w wyniku rosnącego zapotrzebowania na profesjonalną i kompleksową obsługę obrotu nieruchomości. Firma oferuje szeroki zakres specjalistycznych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych, w zakresie: kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości; organizacji procesu transakcji; wyboru strategii działania; promocji i reklamy ofert.

Doradca ds. nieruchomości

Miejsce pracy: Wrocław

Region: dolnośląskie

JEŚLI WIESZ JAK SZUKAĆ, OFEROWAĆ I ŁĄCZYĆ TO CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości
  • wprowadzanie nowych ofert do systemu oraz aktualizacja istniejących
  • przygotowywanie ofert potencjalnym klientom
  • prezentacja nieruchomości
  • pomoc w kompletowaniu dokumentów dotyczących nieruchomości

Wymagania:

  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji z klientami
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • silna motywacja do pracy i realizacji celów
  • wysoka etyka pracy
  • zainteresowanie tematyką nieruchomości
  • znajomość lokalnego rynku nieruchomości
  • doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami
  • mile widziana znajomość języka obcego
  • samochód + prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne na podstawie umowy zlecenia lub umowy agencyjnej.
  • dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę
  • reklamę ogłoszeń na portalach branżowych
  • wsparcie i przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres biuro@bkm-nieruchomosci.pl

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE. JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)