Nieruchomości z regionu

Zgłoś poszukiwanie Poszukamy nieruchomości

O firmie

BKM, Biuro Konsultacyjno Menedżerskie

istnieje na rynku od 2002 roku.  Naszą siłą  jest elastyczność oraz dynamizm w działaniu, realizujemy ciekawe i ambitne projekty oraz wchodzimy w coraz to nowe obszary rynku nieruchomości.

BKM Nieruchomości jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie na profesjonalną i kompleksową obsługę obrotu nieruchomości.

OFERUJEMY 

szeroki zakres specjalistycznych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych, w zakresie:

-         kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości;

-         organizacji procesu transakcji;

-         wyboru strategii działania;

-         promocji i reklamy ofert.

CENIMY

Państwa czas, dlatego oferujemy szybką oraz fachową pomoc znakomicie przygotowanych ekspertów. Współpracujemy z prawnikami, rzeczoznawcami majątkowymi, doradcami finansowymi, bankami, deweloperami, inwestorami, architektami, architektami wnętrz, agencjami marketingowymi oraz innymi podmiotami działającymi oraz związanymi z rynkiem nieruchomości.

ZAPEWNIAMY

profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji transakcji kupna/sprzedaży czy realizacji procesu inwestycyjnego, dodatkowo proponujemy usługi z zakresu aranżacji i wykańczania wnętrz.

Z naszych doświadczeń korzystają osoby prywatne, prawne, jak i wiodące firmy deweloperskie.

Prowadzone działania nadzorowane są przez licencjonowanych pośredników a nasz zespół w bezpieczny, dyskretny i profesjonalny sposób przeprowadzi transakcję sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości.

NASZE MOCNE STRONY

to dogodne zasady współpracy, przyjazna obsługa i bezpieczeństwo na rynku nieruchomości to standardy które zapewniamy. Różnorodność i elastyczność usług oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów stanowią największe atuty naszej firmy, które niewątpliwie wyróżniają nas na rynku. 

 

W celu szczegółowego zapoznania się z ofertą BKM - Nieruchomości, kierujemy Państwa do zakładki USŁUGI.

 

Zapraszamy do współpracy

ZESPÓŁ BKM